Αθλητικά

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστική του Europa Conference League


Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa Conference League έχουν ως εξής:

 

1ος όμιλος

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Αλασκέρτ (Αρμενία)                  4-1

Ελσίνκι (Φινλανδία)-ΛΑΣΚ Λίντσερ (Αυστρία)                      0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Μακάμπι Τελ Αβίβ         3

ΛΑΣΚ Λίντσερ               3

Ελσίνκι                          0

Αλασκέρτ                      0

 

2ος όμιλος

Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)-Γάνδη (Βέλγιο)                          0-1

Ανόρθωση (Κύπρος)-Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία)               0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Παρτιζάν               3

Γάνδη                  3

Ανόρθωση               0

Φλόρα Ταλίν            0

 

3ος όμιλος (22:00)

Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)-Ζόρια Λουχάνσκ (Ουκρανία)            3-1

Ρόμα (Ιταλία)-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)                        5-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Ρόμα                   3

Μπόντο Γκλιμτ          3

ΤΣΣΚΑ Σόφιας           0

Ζόρια Λουχάνσκ         0

 

4ος όμιλος (22:00)

Ράντερς (Δανία)-Αλκμααρ (Ολλανδία)                            2-2

Γιάμπλονετς (Τσεχία)-Κλουζ (Ρουμανία)                         1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Γιάμπλονετς            3

Αλκμάαρ                1

Ράντερς                1

Κλουζ                  0

 

5ος όμιλος (19:45)

Σλάβια Πράγας (Τσεχία)-Ουνιόν Βερολίνου (Γερμανία)            3-1

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)-Φέγενορντ (Ολλανδία)                   0-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Σλάβια Πράγας          3

Φέγενορτ               1

Μακάμπι Χάιφα          1

Ουνιόν Βερολίνου       0

 

6ος όμιλος (19:45)

Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)-ΠΑΟΚ (Ελλάδα)                   0-2

Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία)-Κοπεγχάγη (Δανία)              1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Κοπεγχάγη              3

ΠΑΟΚ                   3

Λίνκολν Ρεντ Ιμπς      0

Σλόβαν Μπρατισλάβας    0

 

7ος όμιλος (19:45)

Μούρα (Σλοβενία)-Φίτεσε (Ολλανδία)                            0-2

Ρεν (Γαλλία)-Τότεναμ (Αγγλία)                                 2-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Φίτεσε                 3

Τότεναμ                1

Ρεν                    1

Μούρα                  0

 

8ος όμιλος

Καϊράτ (Καζακστάν)-Ομόνοια (Κύπρος)                           0-0

Καραμπάχ (Αζερμπαϊτζάν)-Βασιλεία (Ελβετία)                    0-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 1 αγώνα)

Βασιλεία               1

Ομόνοια                1

Καραμπάχ               1

Καϊράτ                 1

 

Ακολουθήστε το Sofokleousin.gr στο Google News
και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Διαβάστε επίσης